ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עו"ד לענייני גירושין

  לשמור על משפחתכם גם במבנה החדש שלה

  הליך גירושין הוא סיטואציה טעונה, מלאה באמוציות ובטלטלות רגשיות. חרדות מפני העתיד, דאגות כלכליות ומשקעים מן העבר נותנים את אותותיהם, משפיעים על התגובות ומקצינים את התחושות. כשבתווך עומדים הילדים, הפרידה הופכת למורכבת וקשה עוד יותר.

  חשוב לזכור שכשיש ילדים, אתם לא מתנתקים מבן הזוג. כהורים גרושים, תיאלצו לשתף פעולה בכל הקשור לגידול הילדים, תצטרכו לקבל לא מעט החלטות משותפות. תיפגשו בהזדמנויות רבות לאורך החיים וחשוב שתרגישו שאתם מסוגלים להסתכל זה לזה בעיניים.

  אני משתדל, במידת האפשר, להידבר עם הצד השני, לנטרל את הרגשות ולנסות להגיע עימו לשיתוף פעולה, במטרה למנוע משני הצדדים הוצאות כספיות גדולות ומשקעים קשים שמתלווים בדרך כלל להליכי גירושין בבית המשפט.

  אני מאמין שתפקידי כעורך דין ללוות אתכם, לייצג אתכם בתהליך תוך הגנה מקסימלית על האינטרסים שלכם, ובעיקר לגלות אחריות: לעשות הכל כדי לעזור לכם להגיע להסכמות שימזערו נזקים ויאפשרו לכם לשמור על משפחתכם גם במבנה החדש שלה לאחר הגירושין.

  הידעתם שהסטטיסטיקה מצביעה על כך שאחד מתוך ארבעה זוגות בישראל, יתגרש בשלב כזה או אחר? ועם זאת, על אף המידע המצער, נערכות בישראל אלפי חתונות, כששני אנשים מאוהבים ומלאי תקווה ניצבים יחדיו מתחת לחופה, מלווים על ידי האהובים עליהם. איש אינו רוצה לחשוב על הסיכוי שהזוגיות תתפרק בהמשך, אך כשזה קורה, יש לפנות מיד אל עוד לענייני גירושין שיציע ליווי מקצועי ואמין בכדי להוכיח שאפשר להיפרד אחרת. נוריאל סייג משרד עורכי דין בעל וותק בתחום, שמציע שירותים משפטיים בנושאי גירושין ומשפחה. לצד הליווי המקצועי, יעניקו לזוגות שמגיעים אליהם גם אוזן קשבת, הכוונה והכלה במסגרת אחד ההליכים הקשים ביותר הן בעולם המשפט והן מבחינה רגשית.

  על הייעוץ המקצועי של עוד לענייני גירושין

  אז מה עושים כשמגיעים להחלטה קשה כל כך כמו להתגרש? ובכן, ישנם זוגות שמעוניינים לעשות זאת באופן יעיל ובריא, אבל אחרים מתמודדים עם סיטואציה הרבה יותר מורכבת שלעתים מסלימה מאוד. בכל מקרה בו ההחלטה על גט הינה סופית, עוד לענייני גירושין הוא גורם שחייב להיות מעורב בתהליך מתחילתו ועד סופו. על כן, הצעד הראשון יהיה תמיד לפנות לייעוץ משפטי שיכווין אתכם לצעדים הנכונים והמדויקים, להימנע מהחלטות שייתכן שתתחרטו עליהן אחר כך, ובכלל – יעשה הכל כדי שתתגרשו בשלום.

  האם אפשר להתגרש עצמאית?

  ודאי שאפשר, רק שאז עלולות להתרחש טעויות בעלות השלכות מרחיקות לכת, בעיקר אם חלילה מתגלה שהצד השני כן נעזר בליווי משפטי רשמי. ההמלצה היא ששני הצדדים יגובו על ידי עוד לענייני גירושין ואם התהליך מתבצע בדרכי נועם, אזי יש אפשרות לאחד כוחות ועוד לפני בית המשפט, להיפגש עם שני עורכי הדין בו זמנית ולהתדיין יחדיו בנוגע לסוגיות שונות שעולות תוך כדי התהליך. איך שלא נסתכל על זה, ליווי של עורך דין הוא עניין של חובה ולא המלצה, ואם גם אתם החלטתם שזהו הצעד הנכון והמתבקש ביותר, זה הזמן ליצור קשר עם נוריאל סייג משרד עורכי דין ולעשות את הצעד הראשון לקראת פרק חדש לחלוטין בחייכם.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   מידע נוסף בנושא

   עורך דין לגירושים

   לפני החתונה, נראה שהכל זורם על מי מנוחות במערכת היחסים. גם אם יש דבר מה שמטריד אתכם, בדרך כלל תשכחו ממנו ותגידו לעצמכם שאף אחד לא מושלם הרי. זה נכון ומדויק, רק שלעתים מגלים בהמשך שאולי אותו דבר שמטריד אתכם, משפיע על טיבה של מערכת היחסים. עורך דין לגירושים נתקל בזוגות כאלו במהלך הקריירה שלו, שהאהבה ביניהם אדירה ונפלאה, אך לא תמיד מספיקה. כדי לנהל מערכת יחסים בריאה יש לתת את הדעת לפרמטרים אחרים נוספים, ולחשוב היטב על כל צעד. נוריאל סייג משרד עורכי דין המלווים זוגות בתהליכי גירושין מזה שנים, וכעת עומדים גם לשירותכם במידה והחלטתם שזה הצעד הנכון לעשות.

   אל עורך דין לגירושים פונים רק כששלמים

   עוד לפני שפונים לשירותיו של עורך דין לגירושים חשוב לוודא ששני הצדדים שלמים עם ההחלטה. שאלו את עצמכם האם ניסיתם באמת לעשות כל מה שאפשר בכדי לשמור על התא המשפחתי ועל שלום בית, והאם הגירושין הם המוצא האחרון שלכם? במידה ושני הצדדים מסכימים על העניין, חשוב לעשות הכל כדי להיפרד בדרכי נועם ושלום, בלי מלחמות וסטרס מיותר. נקודת המוצא שאיש אינו מעוניין להיפרד ברע, כך שמומלץ לשבת לשיחה מלב אל לב לפני הפנייה אל עורך הדין, וליישר קו – לוודא ששני הצדדים באמת מוכנים לגשת לתהליך ממקום טוב של רצון להתפתח, להשתקם, ולהמשיך הלאה.

   להכיר את כל האופציות

   גם עורך דין גירושים ינסה קודם כל לגשר על הפערים. למשל, האם ידעתם שמלבד גירושין ישנה אפשרות לחתום על הסכם שלום בית? זהו הסכם המפרט תנאים לתקופת שלום בית המוגדרת מראש, שמטרתה היא לנסות להסדיר את היחסים. אם עד המועד שנקבע, שלום הבית לא צלח, אזי הצדדים יחליטו כנאה להתגרש באופן סופי. נוריאל סייג משרד עורכי דין ישמחו לסייע גם לכם למצוא את הדרך הנכונה והיעילה ביותר עבורכם להיפרד, או לסייע לכם כצד שלישי, למצוא את עמק השווה שאולי יוביל להצלת מערכת היחסים והתא המשפחתי. כל מה שאתם צריכים, זה באמת לרצות בכך.

   משרד עורכי דין גירושין

   זה לקח לכם לא מעט זמן להגיע להחלטה הזו, באופן טבעי. לאחר חודשים רבים של ניסיונות גישור ופיצוח הנוסחה, הוחלט שהפתרון הוא להיפרד סופית. כעת עליכם למצוא משרד עורכי דין גירושין שנחשב למקצועי ואמין, שיוכל לסייע לכם לצלוח את התקופה הלא פשוטה שאתם עומדים להיכנס אליה בעקבות ההחלטה הקשה אפילו יותר. עם הליווי של נוריאל סייג משרד עורכי דין תהיו בטוחים שלא משנה מה יקרה – אתם תהיו מוגנים, יש מי ששומר עליכם ומגבה אתכם, ויעשה הכל כדי למצות את זכויותיכם במלואן.

   לבחור משרד עורכי דין גירושין לא פחות ממעולה

   כדי לבחור משרד עורכי דין גירושין שיעניק לכם את הליווי המקצועי הטוב ביותר שיש, יש כמה שלבים שכדאי לעקוב אחריהם. ראשית כל, כמובן שיש להתחיל בסקר שוק. למרבה המזל האינטרנט מאפשר לנו לעשות זאת ביתר קלות, כשלאחר שנקליד כמה מילות חיפוש יעלו בפנינו תוצאות רבות ושמות של אנשי ונשות מקצוע באזור שלנו. כעת, יש לחפש המלצות וביקורות אודות שמות שעשו עלינו רושם מעולה (למשל על פי איכות אתר האינטרנט, אופן הכתיבה ועוד), וליצור קשר ראשוני. במהלך שיחת ההיכרות הטלפונית כבר ניתן להרגיש האם איש המקצוע מתאים לכם או לא, ולהחליט האם להמשיך הלאה בחיפושים. כיצד תרגישו זאת? הקשיבו לו; האם הוא קשוב אליכם בחזרה, האם הוא מרוכז במאת האחוזים בשיחה הטלפונית אתכם, ועוד. כשהיחס האישי מעולה, קל מאוד להבחין בכך.

   החיפושים שלכם מסתיימים כאן

   כעת כשאתם יודעים מה עליכם לעשות כדי למצוא משרד עורכי דין גירושין מעולה, תוכלו לבדוק את הטובים ביותר! נוריאל סייג משרד עורכי דין בעל וותק וניסיון בעולם דיני המשפחה והגירושין, הפועל מזה שנים ומלווה זוגות רבים שמגיעים גם עם התיקים המסובכים ביותר. זה הזמן ליצור קשר ולבחון בעצמכם את שיטת העבודה, את היחס האישי, את העובדה שאנשי המקצוע כאן עבורכם לכל שאלה ועניין. לאחר מכן, אפשר יהיה לצאת לדרך ועם שיתוף הפעולה המלא מצדכם לצד עבודה משפטית ברמה גבוהה, לייצג אתכם בכבוד אל מול מערכת המשפט.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן