ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין מגשר

  יישוב סכסוכים בדרך של הידברות

  תהליך גישור מתאים במצבים בהם שני בני הזוג מעוניינים ליישב את המחלוקת בדרך של הידברות, מתוך מטרה משותפת להגיע להסכם צודק שלא יקפח אף אחד מהצדדים.

  שיתוף הפעולה הנדרש מבני הזוג מאפשר להם לצלוח את הרגעים הקשים, לשרוד את הסכסוך ולהתגבר על המשקעים.

  כשמצליחים להשיג הבנות ומגיעים להסכם שמקובל על כל הצדדים, הסיכוי לאחות את הקרעים בהמשך גדול יותר.

  בדרך כלל, מדובר בהליך קצר וממוקד, בניגוד להליכים משפטיים שכרוכים בזמן רב ובעלויות גבוהות.

  כעורך דין שמלווה תהליכי גישור, אני מקפיד על תקשורת פתוחה בניסיון לצמצם את הפערים בין הצדדים, לקדם את התהליכים ולהגיע לפיתרון שמתאים לשני הצדדים.

  מהו תפקידו של עורך דין מגשר ?

  מהו גישור? ודאי יצא לכם לשמוע את המושג בפעמים אחדות בחייכם, אך לא באמת שאלתם את עצמכם במה מדובר. ובכן, כשמחפשים עורך דין מגשר המטרה היא לרוב לנסות למצוא מכנה משותף, נקודת איזון ששני הצדדים מסכימים עליה, וכך למנוע הסלמה של תהליך הגירושין או מניעת הגירושין בכלל. תהליך גישור מקצועי ואיכותי יוכל ממש להציל מערכות יחסים, כך שכדאי ומומלץ לשקול לעשות הכל כדי להגיע לעורך דין בעל ניסיון ומוניטין חיוביים בתחום. אצל נוריאל סייג משרד עורכי דין מחכים לכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שצברו בדיוק את הידע והניסיון שאתם מחפשים. ברגישות הנדרשת ובהבנה מלאה של הסיטואציה שלכם, ירתמו למשימה את כל הכלים שברשותם בכדי לסייע לכם להגיע לתוצאה הרצויה – בין אם מדובר על גירושין בכבוד, השבת מערכת היחסים לסדרה, ועוד.

  חשיבותו של עורך דין מגשר

  אם הגעתם עד כאן, בוודאי כבר הבנתם את החשיבות האדירה של עורך דין מגשר כחלק מהתהליך שאתם עומדים לעבור. תהיה לו השפעה אדירה על הצלחתו או כשלונו של התהליך, כשלכל מילה, צעד והצעה יש משקל כבד. על כן, עליו להצליח לקרוא את השטח, להבין מה הכיוון אליו כדאי לקחת את השיח ולתקשר עם כל אחד מהצדדים (או הצד אותו הוא מייצג) באופן שווה ומכבד, תוך הקשבה מלאה והכלה של הדברים וכמובן, מתן פתרונות יצירתיים ואקטיביים.

  מה קורה אם התהליך נכשל?

  לא תמיד הצלחתו של התהליך תלויה אך ורק בעצותיו של עורך דין מגשר אלא גם בשני הצדדים שהתהליך מתרכז בהם. כלומר, כדי שהגישור יצליח צריך קודם כל לרצות בכך; להגיע מוכנים להקשיב ולהכיל את הצד השני, לקבל את הדעות שלו ולעתים גם להתפשר. נוריאל סייג משרד עורכי דין מתמחה בליווי תהליכי גישור וגירושין. המטרה העיקרית היא לצלוח את התקופה הלא פשוטה הזו יחד, ולהמשיך ממנה הלאה לפרק הבא בחיים עם כמה שפחות צלקות. אל תתפשרו על גישור מקצועי, תנו לעצמכם צ'אנס נוסף להיפרד בכבוד ובעיקר אם יש ילדים בתמונה, להמשיך הלאה כזוג הורים מתפקד, אך בנפרד.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   מידע נוסף בנושא

   עורך דין גישור

   ישנן שתי דרכים לנהל תהליך גירושין; הראשונה והמומלצת פחות היא זו שמסלימה והופכת לאלימה מאוד, מה שמקשה על אופן החלוקה וההסכם הסופי שיהיה מקובל על שני הצדדים. דרך נוספת היא לעשות זאת בנועם ובהסכמה, בהקשבה והכלה בין שני הצדדים. מכיוון שהדרך השנייה כנראה עדיפה, עורך דין גישור הוא הגורם אליו יש לפנות בכדי להשיג את המטרה. נוריאל סייג משרד עורכי דין המתמחים בהליכי גישור, ליווי והכוונה של זוגות שהגיעו למסקנה שאולי עדיף לפרק את החבילה, אך לעשות זאת באופן בריא ויעיל, כמה שפחות טראומתי ומצלק.

   מהי עבודתו של עורך דין גישור בפועל

   גישור הוא הליך המתנהל בין שני גורמים בדרך כלל, ובין עורך דין גישור המתמחה בכך. חשוב להבין שתפקידו אינו להכריע את הפערים וסימני השאלה, אלא להכווין את הצדדים להסכמה ולפתרון שמקובל על שניהם. כשמדובר על גירושין, מטרת התהליך הינה לגשר על המחלוקות בין בני הזוג ולמצוא פשרה בכל מחלוקת שעולה כחלק ממסגרת הגירושין. למשל נושאי רכוש, מזונות, משמורת על הילדים ועוד. חשוב לציין שהליך גישור אינו שייך לדיני המשפחה בלבד, אלא ניתן להיעזר בו גם לפתרון עניינים אזרחיים אחרים כגון קרקעות, קניין רוחני, שיתוף פעולה בעסקים ועוד.

   עורך דין, לא שופט

   בנוסף חשוב להבין כי עורך דין גישור הוא אינו שופט ועל כן גם אין לו סמכויות כאלו. כלומר כפי שציינו לעיל הוא אינו יכול להכריע בין הצדדים אלא רק להכווין אותם לפתרון. המגשרים עוברים הכשרה בתחום, לאחר שלמדו והתמקצעו בעולם המשפט. אצל נוריאל סייג משרד עורכי דין מחכים לכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שלא רק מחזיקים בתעודות ורישיונות מתאימים אלא גם צברו ניסיון וידע שמאפשרים להם להעניק פתרונות יצירתיים לכל עניין, ולהביא גם את המחלוקות הקשות לפשרה המקובלת על שני הצדדים. עם ליווי משפטי המאזן בין מקצועיות ואמינות, להכלה והרגישות הנדרשים כל כך בתהליך, תגלו שגם גירושין יכולים לעבור בשלום וללא כל רגשות שליליים. תנו לעורכי הדין המקצועיים צ'אנס להוכיח לכם את זה, תראו שאפשר גם אחרת.

    

   מגשר עורך דין

   בני אדם נתקלים במחלוקות לכל אורך חייהם; בין אם מדובר בגירושין, סכסוכים בין אחים, סכסוכים הקשורים לצוואות וירושות, מחלוקות עסקיות ועוד. לעתים הדרך היחידה למצוא את עמק השווה ולפתור את המחלוקת היא באמצעות הליך גישור המתבצע על ידי מגשר עורך דין מומחה, שמגיע מעולם המשפט ומסוגל להעניק הכוונה ופתרונות יעילים שעולים בקנה אחד עם החוקים והתקנות בישראל. כך, נוריאל סייג משרד עורכי דין הוא הכתובת שלכם לכל עניין הדורש גישור, למציאת נקודת האיזון והפשרה שתביא לסיום המחלוקת והשבת הדברים לסדרם.

   מה ההבדל בין מגשר עורך דין ועורך דין?

   הליך הגישור מתבצע על ידי מגשר מוסמך, כשעורך הדין עוסק בכל הקשור לליווי משפטי. באותה נשימה, הליך גישור יוכל להתקיים בכל מקום בעוד שהליך משפטי מתבצע בבית המשפט בלבד. עם זאת, כיום ניתן לפנות אל מגשר עורך דין שלמד את רזי המשפט והן את עולם הגישור, וכעת משלב ביניהם ויוצר שירות מעולה ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר שיש. כך, מחד, יעשה הכל כדי לסייע לכם להגיע לפתרון שהוא מבסס את טענותיו ופתרונותיו על חוקים ותקנות רשמיים במדינת ישראל ומצד שני, יעשה זאת כשהמטרה היא קודם כל לגשר בין הצדדים, להקשיב לשניהם ולמצוא את עמק השווה שיפתור את העניין אחת ולתמיד.

   יש בכך יתרונות רבים

   אם כן, ודאי לא יפתיע אתכם לשמוע שישנם עורכי דין שמחליטים ללמוד גישור ולהוסיף שירות חשוב נוסף לארגז הכלים המקצועי שלהם. בסופו של דבר, עורך דין מגשר יוכל להעניק לכם יותר, וללוות אתכם גם במקרים בהם בעבר הייתם זקוקים לאיש מקצוע נפרד. כשכל השירותים מרוכזים בידיו של גורם אחד שמכיר אתכם ואת הסיפור שלכם, התוצאה תהיה הרבה יותר מדויקת. זוהי בדיוק המטרה של נוריאל סייג משרד עורכי דין שכבר שנים מציע שירותים משפטיים ושירותי גישור בכל נושא, בכדי לסייע לאנשים כמוכם שבסך הכל מעוניינים למצוא פתרון למחלוקת, להגיע לאותו פתרון בדרכים של שלום ונועם. הכל כדי שמערכות יחסים לא יתפרקו חלילה, שותפויות טובות ימשיכו למנף אתכם, וששגרת החיים תמשיך כרגיל ללא לחצים מיותרים.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן